Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza B 12 czerwca 2021 10:00

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:48
2 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia -
3 Krzysztof Nastaj Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:52
4 Dominik Białecki YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:19
5 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:54
6 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:56
7 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:57
8 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:59
9 Krzysztof Potrykus Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:07

Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 11:11
2 Natalia Owczarek YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:15
3 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:15
4 Agata Godula Buski Klub Kung Fu Yantai 11:19
5 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:21
6 Hania Makowska Buski Klub Kung Fu Yantai 11:23

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Igor Klimczak Shaolin Kung Fu Beskidy 11:25
2 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 11:29

Style północne 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Emilia Burzawa Shaolin Kung Fu Beskidy 11:30
2 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:33
3 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 12:15
4 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 11:35

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:37
2 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:44
3 Hubert Januchta YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:46
4 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:47

Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 11:49
2 Alicja Derżko UKS Kung Fu Tarnów 11:53
3 Wiktoria Brzozowska Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:54

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Sambor Szmit UKS Kung Fu Tarnów 11:56
2 Miron Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 12:01
3 Wiktor Bykowski UKS Kung Fu Tarnów 12:03
4 Filip Ziarkowski LKS Potok Więckowice 12:04

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 12:36
2 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 12:40
3 Lena Pieprzycka UKS Kung Fu Tarnów 12:42
4 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:43

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Krzysztof Nastaj Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:46
2 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:47
3 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:48
4 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:50
5 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 12:51
6 Dominik Białecki YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:52
7 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:54
8 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:55
9 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 12:57
10 Aleksander Ossowski LKS Potok Więckowice 13:00

Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Justyna Calik LKS Potok Więckowice 13:01
2 Natalia Smoła UKS Kung Fu Tarnów 13:03
3 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 13:05
4 Ola Proszowska UKS Kung Fu Tarnów 13:06
5 Michalina Nosal UKS Kung Fu Tarnów 13:08
6 Natalia Owczarek YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:10
7 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 13:12
8 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:14
9 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 13:15
10 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 13:17
11 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 13:19
12 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:21
13 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 13:23

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 13:25
2 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 13:28
3 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 13:30
4 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:34
5 Jerzy Kękuś MKS Kung Fu Wieliczka 13:34
6 Paweł Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 13:37
7 Krzysztof Czernecki UKS Kung Fu Tarnów 13:38
8 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 13:40

Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 13:41
2 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 13:43
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 13:44
4 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 13:46
5 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 13:48

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 13:50
2 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:52
3 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 13:54

Formy z szablą ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Ziarkowski LKS Potok Więckowice 14:17
2 Miron Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 14:19
3 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 14:22

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 14:23

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 14:25
2 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:28
3 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 14:29
4 Aleksander Ossowski LKS Potok Więckowice 14:31
5 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 14:32
6 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 14:34
7 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 14:35

Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 14:37
2 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 14:39
3 Justyna Calik LKS Potok Więckowice 14:41
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 14:43
5 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:45
6 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:47
7 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 14:49
8 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 14:50

Formy z szablą 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jerzy Kękuś MKS Kung Fu Wieliczka 14:52
2 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 14:54
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 14:57
4 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 14:58
5 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 14:59

Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 15:02
2 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 15:05
3 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 15:07
4 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 15:09

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Hubert Januchta YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:12
2 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:13
3 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 15:15
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:17
5 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 15:18

sesja 2 - plansza B 12 czerwca 2021 15:00

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 16:12
2 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:22

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:24
1 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 16:27
2 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 16:29
3 Jerzy Kękuś MKS Kung Fu Wieliczka 16:31
4 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 16:32
5 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 16:34
6 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 16:36

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:37
2 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 16:39
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 16:41
4 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 16:43

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 16:45
2 Robert Gasiński Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:45
3 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:46
4 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:48

Formy z kijem ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 16:51

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:52
2 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 16:54
3 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:56
4 Dominik Białecki YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:58
5 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 16:58

Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Agata Godula Buski Klub Kung Fu Yantai 17:00
1 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:04
2 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 17:05
3 Natalia Smoła UKS Kung Fu Tarnów 17:06
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 17:08
5 Natalia Owczarek YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:11
6 Justyna Calik LKS Potok Więckowice 17:12
7 Ola Proszowska UKS Kung Fu Tarnów 17:14
8 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 17:18
9 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 17:18

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 17:31
2 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 17:34
3 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 17:34
4 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 17:36
5 Igor Klimczak Shaolin Kung Fu Beskidy 17:37
6 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 17:39

Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 17:40
2 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 17:42
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 17:44
4 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 17:46
5 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:48

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Sebastian Łaciak MKS Kung Fu Wieliczka 17:51
2 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 17:53
3 Hubert Januchta YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:04
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:57
5 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 17:58
6 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:01

Duilian (Set Sparring) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mateusz Pietrzyk, Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:06
2 Agata Godula, Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 18:09