Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 12 czerwca 2021 10:00

Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tomasz Dybicz Kung Fu Pro Warszawa 10:54
2 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:06
3 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 11:15

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (56 ruchów) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 15-17 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:19
2 Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama -
3 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:33
4 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:44
5 Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 11:27
6 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 11:50
7 Iwo Langner Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 11:55

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:59
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 12:07
3 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 12:08
4 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:16

Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:22
2 Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 12:26
3 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 12:26
4 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:33
5 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:35

Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:43
2 Marta Kozubska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:50
3 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:54
4 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:04
5 Greta Krzywkowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:09
6 Marta Rzucek Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:16
7 Janina Wojtowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:23
8 Wiesława Kosior Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:26
9 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:28
10 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:34

Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 13:38
2 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:45
3 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:47
4 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 13:53
5 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:55
6 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 14:01
7 Tomasz Dybicz Kung Fu Pro Warszawa 14:04

Taijijian 42 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijijian 42 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijijian 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijijian 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 14:11
2 Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 14:18
3 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 14:19
4 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 14:25

sesja 2 - plansza A 12 czerwca 2021 15:00

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Changquan Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy układane (bez nandu)),
Nanquan 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 15:16
2 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 15:24
3 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 15:28
4 Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 15:37

Nanquan 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan 3 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan 3 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 15:49
2 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 15:52
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 15:55
4 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 16:04

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Nanquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 16:09
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 16:12

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Patrycja Mentel Krakowska Szkoła Wushu 16:16
2 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 16:19
3 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 16:21
4 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 16:25

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 40-60 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Jianshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Jianshu 3 Set Formy obligatoryjne 40-60 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 16:28
2 Damian Załęski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:33
3 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:37
4 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 16:42
5 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:45
6 Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:50
7 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 16:54

Daoshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 16:56
2 Iwo Langner Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 16:59

Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:03
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 17:06

Nangun 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Nangun 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 17:09
2 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 17:13

Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Qiangshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Qiangshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 17:16
2 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 17:20
3 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 17:24

Gunshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 17:28

Qiangshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 17:31
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 17:35

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 17:38

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:42
2 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 17:46
3 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:47

sesja 3 - plansza A 13 czerwca 2021 10:00

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 10:14
2 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 10:14
3 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 10:16
4 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 10:17
5 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 10:21
6 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 10:23
7 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 10:25

Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 10:32
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:30
3 Łukasz Duszak Polska Akademia Shaolin Warszawa 10:32

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 10:35
2 Artur Stryszowski MKS Kung Fu Wieliczka 10:38
3 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 10:41
4 Kamil Bałaban MKS Kung Fu Wieliczka 10:46
5 Michał Zięć UKS Kung Fu Tarnów 10:48
6 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 10:50
7 Michał Marczak UKS Fu Hok Kuen Płock 10:51
8 Konrad Maśnicki UKS Fu Hok Kuen Płock 10:54
9 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:56
10 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 10:58
11 Karol Bromblik MKS Kung Fu Wieliczka 11:00

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 11:16
2 Marek Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 11:17
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 11:20

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 11:23
2 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 11:25
3 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 11:27
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 11:29
5 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 11:31
6 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 11:32
7 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 11:35
8 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 11:36

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:38
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 11:41

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 11:43
2 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 11:45
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 11:49
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 11:49
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 11:58
6 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 12:00
7 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 11:54
8 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 11:54
9 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 11:56

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Konrad Maśnicki UKS Fu Hok Kuen Płock 12:02
2 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 12:03
3 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 12:07
4 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 12:08
5 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 12:10
6 Karol Bromblik MKS Kung Fu Wieliczka 12:13
7 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 12:15
8 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 12:15
9 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 12:16

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 12:37
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 12:39
3 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 12:41

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 12:43
2 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 12:45
3 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 12:46
4 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 12:49
5 Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 12:52
6 Robert Jeleń Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 12:52
7 Piotr Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 12:57

Broń krótka różna i giętka 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 12:57

Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 13:00
2 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 13:03
3 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 13:04
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 13:09
5 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 13:09

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktoria Dębosz, Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 13:11
2 Franek Stefanski, Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 13:14
3 Julia Augustyn, Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 13:16
4 Aleksandra Kalisz, Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 13:18
5 Aleksandra Dziurdzia, Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 13:18
6 Anna Cieślik, Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 13:20
7 Karol Bromblik, Piotr Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 13:21

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:11
2 Miłosz Wekka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:19
3 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:23
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:27
5 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:29
6 Aleksander Rzepecki Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:29
7 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:34
8 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:35
9 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:35
10 Bernard Skowera Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:37

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:40
2 Magdalena Korczyk zgłoszenie indywidualne 14:44
3 Paulina Dzięcioł Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:45
4 Magdalena Korczyk zgłoszenie indywidualne 14:47
5 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:47
6 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:49
7 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:52

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:54
2 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:55
3 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:57

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:59
2 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 14:59
3 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:02
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:04
5 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:04

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:06
2 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:07
3 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:08

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:10
2 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:11
3 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:12
4 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:14
5 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:15
6 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:16
7 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:17
8 Miłosz Wekka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 15:18