Pobierz jako PDF

Sesja 1 - Plansza A 19 listopada 2022 09:00

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 15-17 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 10:35
2 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 09:55
3 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 10:01
4 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa 10:10
5 Robert Woźniak Shaolin Kung Fu Beskidy 10:17
6 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 10:24
7 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 10:30

Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Więcek Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:40
2 Wiktoria Cieślicka Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:47
3 Gerard Pogoda Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:52

Taijiquan 42 ruchy 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 10:58
2 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 11:05
3 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 11:11

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Gerard Pogoda Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:18
2 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:24
3 Wiktoria Cieślicka Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:31
4 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:38

Taijijian 42 ruchy 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijijian 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 12:02
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 12:07
3 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 12:13

Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:19
2 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów -

Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:28
2 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa 12:33

Ceremonia Nagradzania

Sesja 2 - Plansza A 19 listopada 2022 15:00

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

# zawodnik klub
1 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 15:13
2 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 15:18

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 15:22
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 15:26

Changquan 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Anna Wasilewska Kung Fu Pro Warszawa -
2 Xiang Ding Kung Fu Pro Warszawa -
3 Jing Shan Wen Kung Fu Pro Warszawa -
4 Yao Ye Wei Kung Fu Pro Warszawa -

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu -

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

# zawodnik klub
1 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 15:59
2 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 16:02
3 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 16:06

Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 16:09
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:12

Jianshu 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Xiang Ding Kung Fu Pro Warszawa -
2 Jing Shan Wen Kung Fu Pro Warszawa -
3 Yao Ye Wei Kung Fu Pro Warszawa -

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Qiangshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 16:40
2 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 16:44
3 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 16:48

Qiangshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu -

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 16:55

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu -

Ceremonia Nagradzania