Pobierz jako PDF

Sesja 1 - Plansza A 19 listopada 2022 09:00

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 15-17 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 9.500 9.400 9.300 9.300 9.375 - 9.350
2 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa 8.500 8.950 8.900 9.000 8.838 - 8.925
3 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 8.700 8.600 8.100 8.400 8.450 - 8.500
4 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 8.600 8.600 7.600 8.100 8.225 - 8.350
5 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 8.000 8.100 8.000 8.000 7.025 1.000 7.000
6 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 8.700 8.600 8.700 8.600 6.950 1.700 6.950
7 Robert Woźniak Shaolin Kung Fu Beskidy 8.200 6.500 7.500 7.600 6.850 0.600 6.950

Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Wiktoria Cieślicka Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.900 8.100 8.200 8.200 8.100 - 8.150
2 Anna Więcek Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.900 7.000 7.000 7.800 7.425 - 7.400
3 Gerard Pogoda Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.200 7.200 7.400 7.700 7.375 - 7.300

Taijiquan 42 ruchy 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 9.200 9.300 9.200 9.300 9.250 - 9.250
2 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 8.900 9.000 8.800 9.000 8.925 - 8.950
3 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 7.800 8.700 8.500 9.000 8.200 0.300 8.300

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Wiktoria Cieślicka Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 8.400 8.300 8.200 8.100 8.250 - 8.250
2 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.900 7.900 8.000 7.900 7.925 - 7.900
3 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.800 7.900 7.900 7.800 7.850 - 7.850
4 Gerard Pogoda Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.100 7.100 7.200 7.800 7.300 - 7.150

Taijijian 42 ruchy 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijijian 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 9.300 9.400 9.300 9.300 9.325 - 9.300
2 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 8.900 9.000 9.000 8.500 8.850 - 8.950
3 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 8.700 8.800 9.100 8.700 8.825 - 8.750

Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 8.100 8.300 8.500 8.400 8.325 - 8.350
2 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 7.800 7.800 7.900 8.300 7.950 - 7.850

Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa 8.900 9.100 9.100 9.000 9.025 - 9.050
2 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 8.300 8.350 8.500 8.300 8.262 0.100 8.225

Ceremonia Nagradzania

Sesja 2 - Plansza A 19 listopada 2022 15:00

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 9.000 9.300 9.250 9.400 9.238 - 9.275
2 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 9.300 9.100 9.200 9.200 9.200 - 9.200

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 8.500 8.900 8.900 9.000 8.825 - 8.900
2 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 8.300 8.300 8.200 8.300 8.275 - 8.300

Changquan 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Yao Ye Wei Kung Fu Pro Warszawa 8.600 8.600 8.800 9.000 8.750 - 8.700
2 Xiang Ding Kung Fu Pro Warszawa 7.900 8.200 8.400 7.500 8.000 - 8.050
3 Jing Shan Wen Kung Fu Pro Warszawa 7.900 7.900 8.450 7.900 8.038 - 7.900
4 Anna Wasilewska Kung Fu Pro Warszawa 7.800 7.200 6.700 7.600 7.325 - 7.400

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 8.000 8.200 8.750 7.900 8.212 - 8.100

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 9.500 9.600 9.400 9.550 9.512 - 9.525
2 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 9.400 9.300 9.150 9.350 9.300 - 9.325
3 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 9.100 8.900 8.450 9.100 8.888 - 9.000

Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 8.500 8.400 8.400 8.800 8.525 - 8.450
2 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 8.200 8.000 8.100 8.500 8.200 - 8.150

Jianshu 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Xiang Ding Kung Fu Pro Warszawa 7.900 7.900 7.750 7.800 7.838 - 7.850
2 Jing Shan Wen Kung Fu Pro Warszawa 7.800 7.600 7.800 7.700 7.725 - 7.750
3 Yao Ye Wei Kung Fu Pro Warszawa 7.700 7.500 7.500 8.100 7.700 - 7.600

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Qiangshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 9.300 9.700 9.600 9.350 9.488 - 9.475
2 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 9.400 9.400 9.400 9.800 9.500 - 9.400
3 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 8.800 8.700 8.200 8.750 8.612 - 8.725

Qiangshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 9.300 9.300 9.000 8.550 9.038 - 9.150

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 8.800 8.500 8.600 8.500 8.600 - 8.550

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 4 nota końcowa
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 8.100 8.200 8.100 8.000 8.100 - 8.100

Ceremonia Nagradzania