Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 12 czerwca 2021 10:00

Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 25 70 4,40 4,20 4,40 4,25 4.800 4.325 - 9.125
2 Tomasz Dybicz Kung Fu Pro Warszawa 50 23 25 53 50 4,20 4,10 4,10 3,90 4.500 4.100 - 8.600
3 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 50 3,70 3,70 3,70 3,80 4.600 3.700 - 8.300

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) ponad 60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Chen (56 ruchów) 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 15-17 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 53 02 50 70 53 50 3,80 3,70 3,60 3,80 4.400 3.750 - 8.150
2 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 70 70 70 23 70 50 50 3,50 3,40 3,20 3,50 4.200 3.450 - 7.650
3 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 50 02 50 70 53 70 53 25 3,30 3,30 3,50 3,80 3.900 3.400 - 7.300
4 Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 70 02 70 02 53 53 50 3,10 3,50 3,10 4,00 4.300 3.300 0.400 7.200
5 Iwo Langner Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 51 50 50 50 50 50 50 50 50 50 02 02 23 02 53 70 3,10 2,60 2,30 3,40 3.400 2.850 - 6.250
6 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 50 50 50 50 70 70 23 70 70 53 70 51 50 50 79 51 23 79 3,00 2,20 2,10 3,10 3.200 2.600 - 5.800
- Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama - - - - - - - -

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 02 4,30 4,30 4,30 4,25 4.900 4.300 - 9.200
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 51 50 51 50 50 4,00 4,00 3,70 3,70 4.500 3.850 - 8.350
3 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 51 51 02 70 51 50 50 4,00 4,10 3,80 3,90 4.100 3.950 - 8.050
- Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów - - - - - - - -

Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 02 50 50 23 53 53 4,20 3,90 4,20 3,85 4.100 4.050 - 8.150
2 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 70 70 53 23 50 50 50 02 4,00 3,60 4,00 3,75 4.100 3.875 - 7.975
3 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 70 50 70 50 50 53 50 25 3,60 3,70 3,80 3,50 4.200 3.650 - 7.850
4 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 02 50 70 50 53 50 50 50 70 3,80 3,65 3,70 3,80 4.000 3.750 - 7.750
- Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama - - - - - - - -

Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy ponad 60 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 23 50 23 4,00 3,90 4,05 3,95 4.500 3.975 - 8.475
2 Mariola Hoszowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 70 50 50 70 51 3,90 3,60 3,90 3,75 4.400 3.825 - 8.225
3 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 50 50 50 23 70 23 4,00 4,00 3,80 3,75 4.300 3.900 - 8.200
4 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 50 50 70 53 50 50 50 3,85 3,60 3,80 3,85 4.000 3.825 - 7.825
5 Greta Krzywkowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 52 70 23 53 50 50 70 3,75 3,75 3,65 3,70 4.100 3.725 - 7.825
6 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 70 23 50 50 50 53 3,60 3,35 3,60 3,50 4.200 3.550 - 7.750
7 Janina Wojtowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 70 50 70 23 70 23 53 70 3,60 3,65 3,15 3,40 4.000 3.500 - 7.500
8 Marta Kozubska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 23 50 53 50 02 50 02 50 26 50 3,70 3,70 3,50 3,60 3.700 3.650 - 7.350
9 Marta Rzucek Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 50 50 02 50 70 50 50 53 52 53 3,00 3,85 3,30 3,60 3.900 3.450 - 7.350
10 Wiesława Kosior Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 50 50 50 50 50 50 50 23 53 53 50 26 3,50 3,50 3,20 3,35 3.700 3.425 - 7.125

Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 26 4,40 4,30 4,40 4,35 4.900 4.375 - 9.275
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 04 50 3,90 3,75 3,90 3,90 4.800 3.900 - 8.700
3 Tomasz Dybicz Kung Fu Pro Warszawa 70 50 50 3,80 3,70 3,80 3,70 4.700 3.750 - 8.450
4 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 50 70 26 50 50 50 3,70 3,70 3,60 3,70 4.300 3.700 - 8.000
5 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 70 50 50 50 51 25 70 3,70 3,60 3,70 3,40 4.200 3.650 - 7.850
6 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 70 50 04 50 50 50 3,30 3,60 3,25 3,25 4.400 3.275 - 7.675
7 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 70 50 50 04 50 04 50 50 50 3,70 3,80 3,65 3,65 4.000 3.675 0.300 7.375

Taijijian 42 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijijian 42 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijijian 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijijian 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 50 50 50 51 3,70 3,70 3,70 3,65 4.600 3.700 - 8.300
2 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 50 51 70 50 26 50 50 50 50 50 50 50 50 3,50 3,55 3,40 3,45 3.700 3.475 - 7.175
3 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 50 50 50 52 52 70 04 70 23 53 04 70 26 04 50 50 50 04 50 50 23 50 3,00 3,00 2,40 3,00 2.800 3.000 - 5.800
- Zofia Lelek Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama - - - - - - - -

sesja 2 - plansza A 12 czerwca 2021 15:00

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Changquan Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Nanquan 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 21 4,35 4,35 4,35 4,20 4.900 4.350 - 9.250
2 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 70 02 4,40 4,20 4,40 4,25 4.800 4.325 - 9.125
3 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 70 4,40 4,10 4,20 4,15 4.900 4.175 - 9.075
4 Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 02 50 70 70 02 21 70 50 21 50 3,60 3,60 3,45 3,50 4.000 3.550 - 7.550

Nanquan 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 3 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 3 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 70 3,70 3,70 3,65 3,80 4.900 3.700 - 8.600
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 02 25 50 77 21 50 33 3,80 3,90 3,80 3,65 4.300 3.800 - 8.100
3 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 02 50 25 70 02 50 3,40 3,50 3,50 3,30 4.400 3.450 - 7.850
4 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 50 02 70 71 70 70 50 3,50 3,50 3,40 3,50 4.200 3.500 - 7.700

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Nanquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 70 70 33 3,90 3,80 3,90 3,90 4.700 3.900 - 8.600
2 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 50 51 51 3,70 3,65 3,70 3,70 4.700 3.700 - 8.400

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 52 52 3,75 3,60 3,60 3,75 4.800 3.675 - 8.475
2 Patrycja Mentel Krakowska Szkoła Wushu 70 52 3,50 3,50 3,40 3,40 4.800 3.450 - 8.250
3 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 52 52 50 70 3,60 3,50 3,50 3,60 4.600 3.550 - 8.150
4 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 50 70 51 50 3,40 3,40 3,30 3,30 4.600 3.350 - 7.950

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 40-60 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu 3 Set Formy obligatoryjne 40-60 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 73 4,50 4,50 4,50 4,20 4.900 4.500 - 9.400
2 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 4,35 4,40 4,60 4,35 5.000 4.375 - 9.375
3 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 4,20 4,10 4,20 4,00 5.000 4.150 - 9.150
4 Damian Załęski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 50 50 70 52 53 50 52 3,20 3,40 3,20 3,00 4.300 3.200 - 7.500
5 Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 70 50 70 70 53 50 70 3,10 3,10 3,10 3,30 4.300 3.100 - 7.400
6 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 50 50 33 50 50 70 79 2,80 2,80 2,80 2,80 4.300 2.800 - 7.100
7 Piotr Szadkowski Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 70 50 50 50 70 50 50 26 70 54 70 50 70 77 78 2,70 2,80 2,70 2,65 3.500 2.700 - 6.200

Daoshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 70 50 51 70 33 50 3,30 3,20 3,30 3,80 4.400 3.300 - 7.700
2 Iwo Langner Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 70 50 04 50 52 50 70 77 50 70 53 76 3,00 2,90 2,90 3,50 3.800 2.950 - 6.750

Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 50 3,70 3,70 3,70 3,75 4.900 3.700 - 8.600
2 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 70 50 70 51 50 3,40 3,20 3,40 3,40 4.500 3.400 - 7.900

Nangun 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Nangun 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 50 70 70 73 70 3,50 3,55 3,50 3,30 4.500 3.500 - 8.000
2 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 50 51 50 50 51 70 50 50 3,50 3,40 3,40 3,80 4.200 3.450 - 7.650

Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Qiangshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Qingshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 4,30 4,40 4,60 4,35 5.000 4.375 - 9.375
2 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 50 50 53 4,40 4,25 4,45 4,40 4.700 4.400 - 9.100
3 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 53 53 73 4,00 4,00 4,10 4,00 4.700 4.000 - 8.700

Gunshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 50 33 50 50 71 3,50 3,50 3,45 3,35 4.400 3.475 - 7.875

Qingshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 70 70 73 3,40 3,40 3,40 3,30 4.700 3.400 - 8.100
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 73 70 26 73 73 3,20 3,20 3,25 3,15 4.500 3.200 - 7.700

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 33 4,00 3,90 3,90 4,00 4.900 3.950 - 8.850

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 52 70 3,80 3,80 3,80 3,80 4.800 3.800 - 8.600
2 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 52 52 3,65 3,65 3,65 3,50 4.800 3.650 - 8.450
3 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 51 50 70 70 3,45 3,60 3,60 3,45 4.600 3.525 - 8.125

sesja 3 - plansza A 13 czerwca 2021 10:00

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,55 9,50 9,50 9,20 9.430 - 9.467
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,25 9,20 9,40 9,20 9.270 - 9.250
3 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 9,10 9,15 9,20 9,20 9,00 9.130 - 9.150
4 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9,00 9,15 9,00 9,00 8,90 9.010 - 9.000
5 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 9,10 9,05 9,00 8,90 8,80 8.970 - 8.983
6 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8,80 8,80 8,70 8,90 8,70 8.780 - 8.767
7 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,70 8,35 8,30 8,70 8,60 8.530 - 8.550

Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 9,10 9,30 9,10 9,40 8,90 9.160 - 9.167
2 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 8,70 8,80 8,50 8,60 8,70 7.660 1.000 7.667
- Łukasz Duszak Polska Akademia Shaolin Warszawa - - - - - - - -

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,40 9,25 9,40 9,10 9.290 - 9.317
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 9,10 9,35 9,40 9,40 9,10 9.270 - 9.283
3 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,25 9,15 9,10 9,20 9.200 - 9.200
4 Karol Bromblik MKS Kung Fu Wieliczka 9,20 9,20 9,10 9,20 9,15 9.170 - 9.183
5 Michał Zięć UKS Kung Fu Tarnów 8,60 8,50 8,90 8,70 8,60 8.660 - 8.633
6 Konrad Maśnicki UKS Fu Hok Kuen Płock 8,80 8,40 8,50 8,50 8,90 8.620 - 8.600
7 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,50 8,40 8,60 8,70 8,50 8.540 - 8.533
8 Kamil Bałaban MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,20 8,30 8,50 8,70 8.420 - 8.400
9 Artur Stryszowski MKS Kung Fu Wieliczka 8,30 8,00 8,30 8,40 8,45 8.290 - 8.333
10 Michał Marczak UKS Fu Hok Kuen Płock 8,20 8,00 7,90 8,30 8,25 8.130 - 8.150
- Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 9,10 9,00 9,00 9,10 9,00 9.040 - 9.033
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,25 8,25 8,60 8,70 8,50 8.460 - 8.450
3 Marek Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 7,95 8,30 8,20 8,40 8.170 - 8.167

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,45 9,20 9,40 9,20 9.330 - 9.333
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9,00 9,10 9,00 9,10 9,00 9.040 - 9.033
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 9,30 9,05 8,90 9,10 8,90 9.050 - 9.017
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,90 9,00 9,05 8,90 9,00 8.970 - 8.967
5 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 9,10 8,95 9,00 8,90 8,90 8.970 - 8.950
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,70 8,95 8,90 9,00 8,60 8.830 - 8.850
7 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,80 8,90 8,80 9,10 8,80 8.880 - 8.833
8 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 8,80 8,80 8,50 8,80 8,75 8.730 - 8.783

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 9,40 9,30 9,40 9,30 9,10 9.300 - 9.333
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,20 8,40 8,50 8,60 8,60 8.460 - 8.500

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 9,10 9,00 9,00 8,80 8,70 8.920 - 8.933
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9,00 8,95 8,85 8,90 8,65 8.870 - 8.900
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8,90 9,00 8,90 8,80 8,80 8.880 - 8.867
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,90 8,90 8,60 8,90 8,80 8.820 - 8.867
5 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 9,00 8,85 8,70 8,90 8,70 8.830 - 8.817
6 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8,80 8,85 8,60 8,80 8,60 8.730 - 8.733
7 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 9,10 8,70 8,70 9,10 8,90 7.900 1.000 7.900
8 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 8,90 8,80 8,90 8,60 8,70 7.780 1.000 7.800
- Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,00 8,95 9,15 9,00 9,10 9.040 - 9.033
2 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 9,20 9,30 9,00 8,85 8,85 9.040 - 9.017
3 Karol Bromblik MKS Kung Fu Wieliczka 9,00 8,95 8,90 9,10 9,20 9.030 - 9.017
4 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,80 8,85 8,90 8,90 8,60 8.810 - 8.850
5 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 8,95 8,85 8,80 8,80 8,80 8.840 - 8.817
6 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 8,60 8,85 8,80 8,80 8,70 8.750 - 8.767
7 Konrad Maśnicki UKS Fu Hok Kuen Płock 8,60 8,70 8,55 8,80 8,80 8.690 - 8.700
8 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,60 8,50 8,60 8,70 8,90 8.660 - 8.633
- Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 9,10 9,40 9,10 9,20 9,00 9.160 - 9.133
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 8,90 9,00 9,00 9,00 8,90 8.960 - 8.967
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8,80 8,70 8,80 9,00 9,00 8.860 - 8.867

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 9,35 9,50 9,05 9,30 9,20 9.280 - 9.283
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,10 9,20 9,30 9,10 9.200 - 9.200
3 Piotr Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 9,05 8,80 8,95 9,40 9,00 9.040 - 9.000
4 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 8,90 8,80 9,00 9,00 8,80 8.900 - 8.900
5 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,70 8,70 8,80 8,90 8,60 8.740 - 8.733
6 Robert Jeleń Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 7,30 7,20 7,20 7,30 7,30 7.260 - 7.267
- Marcin Kierlanczyk Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama - - - - - - - -

Broń krótka różna i giętka 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Agnieszka Werkowska Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki Nama 7,50 7,50 7,50 7,50 7,50 7.500 - 7.500

Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,50 9,40 9,50 9,30 9.420 - 9.433
2 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 9,00 9,40 9,00 9,00 9,00 9.080 - 9.000
3 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,85 8,60 8,90 8,90 8,80 8.810 - 8.850
4 Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 8,80 9,10 8,75 8,90 8,80 8.870 - 8.833
5 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,90 8,50 8,60 8,90 8,90 8.760 - 8.800

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franek Stefanski, Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 8,85 8,80 8,90 9,00 8,90 8.890 - 8.883
2 Julia Augustyn, Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,90 8,80 8,90 9,00 8,80 8.880 - 8.867
3 Wiktoria Dębosz, Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,80 9,00 8,80 8,90 8,80 8.860 - 8.833
4 Aleksandra Dziurdzia, Natalia Dzięgiel MKS Kung Fu Wieliczka 8,60 8,60 8,90 8,90 8,80 8.760 - 8.767
5 Aleksandra Kalisz, Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,60 8,75 8,85 8,70 8,70 8.720 - 8.717
6 Anna Cieślik, Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,55 8,50 8,80 8,80 8,90 8.710 - 8.717
7 Karol Bromblik, Piotr Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8,70 8,50 8,70 8,70 8,80 8.680 - 8.700

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,30 9,25 9,40 8,80 9,20 9.190 - 9.250
2 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,35 9,20 9,00 9,00 9.110 - 9.067
3 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,10 9,00 9,00 9,00 9.020 - 9.000
4 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,90 8,80 8,80 8,90 8.880 - 8.867
5 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 9,00 8,85 8,80 8,80 8.870 - 8.850
6 Miłosz Wekka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,80 8,80 8,90 9,00 8.860 - 8.833
7 Bernard Skowera Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,90 9,00 8,70 8,70 8.820 - 8.800
8 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,80 8,75 8,70 8,80 8.790 - 8.783
9 Aleksander Rzepecki Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,60 8,50 8,50 8,65 8,90 8.630 - 8.583
- Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków - - - - - - - -

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,30 9,00 9,10 8,90 9.060 - 9.033
2 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,80 8,85 9,00 8,90 8.890 - 8.883
3 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 9,25 8,85 8,70 8,90 8.900 - 8.850
4 Paulina Dzięcioł Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,70 9,00 8,70 8,75 9,00 8.830 - 8.817
5 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,60 8,70 8,60 8,55 8,60 8.610 - 8.600
- Magdalena Korczyk zgłoszenie indywidualne - - - - - - - -
- Magdalena Korczyk zgłoszenie indywidualne - - - - - - - -

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 9,00 9,00 8,90 8,80 8.920 - 8.933
2 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,60 8,80 8,80 8,60 8,70 8.700 - 8.700
3 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,30 8,40 8,30 8,40 8,30 8.340 - 8.333

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,30 9,35 9,30 8,85 9,00 9.160 - 9.200
2 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,10 9,10 9,10 8,90 8,90 9.020 - 9.033
3 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,20 9,15 8,80 8,80 8.990 - 8.983
4 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,90 8,80 8,75 8,90 8.830 - 8.833
- Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków - - - - - - - -

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,00 9,00 9,10 8,90 9.000 - 9.000
2 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 9,10 8,80 9,00 9,00 8.960 - 8.967
3 Beata Mlicka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,60 8,80 8,50 8,90 8,70 8.700 - 8.700

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,30 9,35 9,20 8,90 9,10 9.170 - 9.200
2 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,10 9,10 9,15 9,00 9,10 9.090 - 9.100
3 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,90 9,10 8,95 9,00 8.990 - 8.983
4 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,90 8,85 8,80 8,90 8.870 - 8.883
5 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,80 8,65 8,95 8,90 8.840 - 8.867
6 Mateusz Pawłowicz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,70 8,80 8,65 8,90 8,80 8.770 - 8.767
7 Miłosz Wekka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,50 8,40 8,50 8,90 8,60 8.580 - 8.533
- Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków - - - - - - - -