Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 5 grudnia 2020 09:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Ziarkowski LKS Potok Więckowice 09:51
2 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 09:51

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 09:55
2 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 09:56
3 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 09:57
4 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 09:59
5 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 10:01

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 10:02
2 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:04
3 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:06
4 Aleksander Ossowski LKS Potok Więckowice 10:07
5 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:15

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 10:18
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 10:19
3 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 10:21
4 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 10:23
6 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 10:38
7 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:38
8 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 10:09

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:17
2 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 11:20
3 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 11:22
4 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:24
5 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 10:26
5 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 11:27
6 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 10:35
7 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 11:30

Style północne ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:39

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:39
2 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:41
3 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:43
4 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:44
5 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:45
6 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:47

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:48

Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 11:51
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 11:53

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 11:58
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:00
3 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 12:02
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:04
5 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:05
6 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:07
7 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 12:07

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:22
2 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:26
3 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:27
4 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 12:29
5 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:30

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 12:32
2 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 12:34
3 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 12:36
4 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 12:38
5 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 12:40
6 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 12:43
7 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 12:46

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 12:48
2 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:51
3 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 12:52
4 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 12:54
5 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 12:56
6 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:58

Formy z mieczem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 13:00

Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 13:02
2 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:04
3 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 13:06
4 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:07
5 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:09

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 13:11

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:14

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:15
2 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 13:17
3 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 13:19
4 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 13:20

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:33
2 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 13:35
3 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:37
4 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:40
5 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:42

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 13:44
2 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:46
3 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 13:48
4 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 13:49
5 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 13:51
6 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:52
7 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 13:56
8 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 13:57

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 13:58
2 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:01
3 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:02
4 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 14:05

Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 14:07

Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 14:09
2 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 14:11

sesja 2 - plansza A 5 grudnia 2020 14:00

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:12
2 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:22

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Changquan Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy układane (bez nandu)),
Changquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 15:36
2 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 15:37
3 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 15:43
4 Morgan Myśko zgłoszenie indywidualne 15:51
5 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 16:04

Changquan Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 16:08
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:12
3 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 16:16

Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 16:20
2 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 16:26
3 Antonina Bulka Krakowska Szkoła Wushu 16:29
4 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 16:32

Nanquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 16:34

Taijiquan 24 Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 16:38

Taijiquan styl Chen (56 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:45

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy układane (bez nandu)),
Daoshu Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 17:00
2 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 17:03
3 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 17:07

Daoshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 17:09

Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 17:13

Jianshu Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Morgan Myśko zgłoszenie indywidualne 17:16

Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 17:19

Taiji broń różna 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 17:25
2 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 17:30

Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 17:36
2 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:38
3 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:40

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

# zawodnik klub
1 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 17:48
2 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 17:51

sesja 3 - plansza A 6 grudnia 2020 09:00

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 09:32
2 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 09:34
3 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 09:34
4 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 09:36
5 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 09:39
6 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 09:40
7 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 09:45
8 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 09:57
8 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów -

Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 09:59
2 Tomasz Roszkowski Buski Klub Kung Fu Yantai 10:01

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 10:02
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 10:04
3 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 10:06
4 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 10:07
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 10:09
6 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 10:11

Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 10:14
2 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 10:15
3 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 10:17

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 10:20
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 10:21
3 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 10:23
4 Tomasz Roszkowski Buski Klub Kung Fu Yantai 10:25

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 10:27
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 10:28

Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice -
2 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 10:32
3 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 10:34
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 10:36
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 10:37

Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 10:38
2 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 10:41
3 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 10:41
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 10:43