19 listopada 2022 09:00

Sesja 1 - Plansza 1

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 12-14 lat dziewczęta (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 15-17 lat dziewczęta (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Anna KUBIAK
Kung Fu Pro Warszawa

9.350 9.350 - 9.50 9.40 9.30 9.30
2

Mahnoushsadat MOOSSAVI
Kung Fu Pro Warszawa

8.925 8.925 - 8.50 8.95 8.90 9.00
3

Karolina KULĄGOWSKA
Kung Fu Pro Warszawa

8.500 8.500 - 8.70 8.60 8.10 8.40
4

Emilia CHMURSKA
Kung Fu Pro Warszawa

8.350 8.350 - 8.60 8.60 7.60 8.10
5

Vanessa PARADIUK
Kung Fu Pro Warszawa

7.000 8.000 1.00 8.00 8.10 8.00 8.00
6

Nikola WALICZEK
Shaolin Kung Fu Beskidy

6.950 8.650 1.70 8.70 8.60 8.70 8.60
7

Robert WOŹNIAK
Shaolin Kung Fu Beskidy

6.950 7.550 0.60 8.20 6.50 7.50 7.60
10:35
03:29
10:34

Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Wiktoria CIEŚLICKA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

8.150 8.150 - 7.90 8.10 8.20 8.20
2

Anna WIĘCEK
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.400 7.400 - 7.90 7.00 7.00 7.80
3

Gerard POGODA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.300 7.300 - 7.20 7.20 7.40 7.70
10:40
04:02
10:57

Taijiquan 42 ruchy 12-14 lat dziewczęta (Formy taijiquan),
Taijiquan 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Anna KUBIAK
Kung Fu Pro Warszawa

9.250 9.250 - 9.20 9.30 9.20 9.30
2

Karolina KULĄGOWSKA
Kung Fu Pro Warszawa

8.950 8.950 - 8.90 9.00 8.80 9.00
3

Vanessa PARADIUK
Kung Fu Pro Warszawa

8.300 8.600 0.30 7.80 8.70 8.50 9.00
10:58
04:53
11:17

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Wiktoria CIEŚLICKA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

8.250 8.250 - 8.40 8.30 8.20 8.10
2

Mariola HOSZOWSKA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.900 7.900 - 7.90 7.90 8.00 7.90
3

Elżbieta PROSZAK
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.850 7.850 - 7.80 7.90 7.90 7.80
4

Gerard POGODA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.150 7.150 - 7.10 7.10 7.20 7.80
11:18
04:54
11:45

Taijijian 42 ruchy 12-14 lat dziewczęta (Formy taijiquan),
Taijijian 42 ruchy 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Anna KUBIAK
Kung Fu Pro Warszawa

9.300 9.300 - 9.30 9.40 9.30 9.30
2

Karolina KULĄGOWSKA
Kung Fu Pro Warszawa

8.950 8.950 - 8.90 9.00 9.00 8.50
3

Emilia CHMURSKA
Kung Fu Pro Warszawa

8.750 8.750 - 8.70 8.80 9.10 8.70
12:02
04:07
12:18

Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Mariola HOSZOWSKA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

8.350 8.350 - 8.10 8.30 8.50 8.40
2

Elżbieta PROSZAK
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

7.850 7.850 - 7.80 7.80 7.90 8.30
12:19
02:52
12:27

Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Formy taijiquan)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Mahnoushsadat MOOSSAVI
Kung Fu Pro Warszawa

9.050 9.050 - 8.90 9.10 9.10 9.00
2

Mariola HOSZOWSKA
Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów

8.225 8.325 0.10 8.30 8.35 8.50 8.30
12:28
03:02
12:37

Ceremonia Nagradzania

19 listopada 2022 15:00

Sesja 2 - Plansza 1

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Michał MALINOWSKI
Kung Fu Pro Warszawa

9.275 9.275 - 9.00 9.30 9.25 9.40
2

Morgan MYŚKO
Kung Fu Pro Warszawa

9.200 9.200 - 9.30 9.10 9.20 9.20
15:13
01:46
15:22

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Marika BRODOWSKA
Krakowska Szkoła Wushu

8.900 8.900 - 8.50 8.90 8.90 9.00
2

Maja LIBER
Krakowska Szkoła Wushu

8.300 8.300 - 8.30 8.30 8.20 8.30
15:22
01:59
15:29

Changquan 32 Movements Grupa B (12-14 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa A (15-17 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Yao Ye WEI
Kung Fu Pro Warszawa

8.700 8.700 - 8.60 8.60 8.80 9.00
2

Xiang DING
Kung Fu Pro Warszawa

8.050 8.050 - 7.90 8.20 8.40 7.50
3

Jing Shan WEN
Kung Fu Pro Warszawa

7.900 7.900 - 7.90 7.90 8.45 7.90
4

Anna WASILEWSKA
Kung Fu Pro Warszawa

7.400 7.400 - 7.80 7.20 6.70 7.60
15:30
--:--
15:40

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) chłopcy (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Fryderyk LIBER
Krakowska Szkoła Wushu

8.100 8.100 - 8.00 8.20 8.75 7.90
15:40
--:--
15:43

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu))

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Michał MALINOWSKI
Kung Fu Pro Warszawa

9.525 9.525 - 9.50 9.60 9.40 9.55
2

Morgan MYŚKO
Kung Fu Pro Warszawa

9.325 9.325 - 9.40 9.30 9.15 9.35
3

Mateusz SIEMIANOW
Krakowska Szkoła Wushu

9.000 9.000 - 9.10 8.90 8.45 9.10
15:59
01:50
16:08

Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Estera WIERZBIŃSKA
Krakowska Szkoła Wushu

8.450 8.450 - 8.50 8.40 8.40 8.80
2

Kamila ŚWIATŁY
Krakowska Szkoła Wushu

8.150 8.150 - 8.20 8.00 8.10 8.50
16:09
01:48
16:16

Jianshu 32 Movements Grupa B (12-14 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Grupa A (15-17 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne),
Jianshu 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Xiang DING
Kung Fu Pro Warszawa

7.850 7.850 - 7.90 7.90 7.75 7.80
2

Jing Shan WEN
Kung Fu Pro Warszawa

7.750 7.750 - 7.80 7.60 7.80 7.70
3

Yao Ye WEI
Kung Fu Pro Warszawa

7.600 7.600 - 7.70 7.50 7.50 8.10
16:16
--:--
16:23

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Qiangshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Morgan MYŚKO
Kung Fu Pro Warszawa

9.475 9.475 - 9.30 9.70 9.60 9.35
2

Michał MALINOWSKI
Kung Fu Pro Warszawa

9.400 9.400 - 9.40 9.40 9.40 9.80
3

Maciej WILCZYŃSKI
Krakowska Szkoła Wushu

8.725 8.725 - 8.80 8.70 8.20 8.75
16:40
01:46
16:50

Qiangshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Izabela JAJEŚNIAK
Krakowska Szkoła Wushu

9.150 9.150 - 9.30 9.30 9.00 8.55
16:51
--:--
16:55

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) dziewczęta (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Marika BRODOWSKA
Krakowska Szkoła Wushu

8.550 8.550 - 8.80 8.50 8.60 8.50
16:55
01:51
16:58

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) chłopcy (Formy obligatoryjne)

zawodnik nota końcowa 2 z 4 HJD T1 T2 T3 T4
1

Fryderyk LIBER
Krakowska Szkoła Wushu

8.100 8.100 - 8.10 8.20 8.10 8.00
16:58
--:--
17:00

Ceremonia Nagradzania