Pobierz jako PDF

Sesja 1 - Plansza B 19 listopada 2022 09:00

Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Derżko UKS Kung Fu Tarnów 09:49
2 Julianna Rodak Shaolin Kung Fu Beskidy 09:53
3 Maria Deja UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 09:55
4 Maja Magdoń MUKS Choy Lee Fut 09:57
5 Wiktoria Brzozowska Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 09:59
6 Lena Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 10:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Miron Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 10:03
2 Dawid Wójcik UKS Kung Fu Tarnów 10:04
3 Wiktor Bykowski UKS Kung Fu Tarnów 10:05

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 10:08
2 Martyna Jamróz MUKS Choy Lee Fut 10:09
3 Liliana Bobrowicz UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 10:12
4 Aleksandra Hebda UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 10:13

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Chucherko ZKS Lampart Zabierzów 10:15
2 Krzysztof Gniadek UKS Kung Fu Tarnów 10:17
3 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 10:18
4 Filip Ziarkowski ZKS Lampart Zabierzów 10:20
5 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 10:21
6 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:23

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:25
2 Krzysztof Potrykus Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:27
3 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:29
4 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:30
5 Michał Śniegocki Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 10:32

Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Laura Szewczuk UKS Fu Hok Kuen Płock 10:34
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 10:37
3 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:39
4 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 10:41
5 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 10:43
6 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 10:46
7 Julia Magdoń MUKS Choy Lee Fut 10:46
8 Laura Kaczmarek UKS Kung Fu Tarnów 10:48

Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
2 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 10:52
3 Magdalena Gniadek UKS Kung Fu Tarnów 10:54
4 Alicja Gronek Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 10:56
5 Agata Godula Buski Klub Kung Fu Yantai 10:59
6 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:01

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Bartłomiej Janicki UKS Fu Hok Kuen Płock 11:04
3 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:08
4 Piotr Czerniawski Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 11:11
5 Marcin Juszczyk Buski Klub Kung Fu Yantai 11:14

Formy z szablą ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Miron Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 11:16
2 Wiktor Bykowski UKS Kung Fu Tarnów 11:18
3 Maria Deja UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 11:20

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Szymon Pytel UKS Kung Fu Tarnów 11:21
2 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 11:23
3 Aleksander Ossowski ZKS Lampart Zabierzów 11:25
4 Marcin Jędrzejowski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 11:28
5 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 11:28
6 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:30
7 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:32
9 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 11:36
10 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 11:38
11 Michał Rogoziński Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 11:40
12 Robert Jezierski Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 11:41

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:43
2 Piotr Czerniawski Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 11:45
3 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 11:47
4 Agata Godula Buski Klub Kung Fu Yantai 11:49

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 11:51
2 Aleksandra Hebda UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 11:53
3 Martyna Jamróz MUKS Choy Lee Fut 11:55

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jakub Kurleto UKS Kung Fu Tarnów 12:08
2 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:10
3 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:13
4 Maksymilian Chucherko ZKS Lampart Zabierzów 12:15
5 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:17
6 Filip Ziarkowski ZKS Lampart Zabierzów 12:18
7 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:20
8 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:22

Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 12:24
2 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:26
3 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 12:28
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 12:32
5 Laura Szewczuk UKS Fu Hok Kuen Płock 12:34
6 Martyna Leśniak UKS Kung Fu Tarnów 12:34

Formy z szablą 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksander Ossowski ZKS Lampart Zabierzów 12:36
2 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 12:37
3 Marcin Jędrzejowski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:39
4 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 12:41
5 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:43
6 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:44

Formy z kijem ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktoria Brzozowska Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:46

Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Liliana Bobrowicz UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 12:50
2 Martyna Jamróz MUKS Choy Lee Fut 12:50
3 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 12:51

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Ziarkowski ZKS Lampart Zabierzów 12:53
2 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:55
3 Krzysztof Potrykus Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:57
4 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 12:59
5 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 13:01
6 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 13:03
7 Jakub Kurleto UKS Kung Fu Tarnów 13:05

Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Laura Szewczuk UKS Fu Hok Kuen Płock 13:09
2 Martyna Leśniak UKS Kung Fu Tarnów 13:11
3 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 13:12

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:14
2 Szymon Pytel UKS Kung Fu Tarnów 13:17
3 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:19
4 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:21
5 Aleksander Ossowski ZKS Lampart Zabierzów 13:22
6 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:24

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 13:26
2 Magdalena Gniadek UKS Kung Fu Tarnów 13:28
3 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:30
4 Bartłomiej Janicki UKS Fu Hok Kuen Płock 13:32

Formy z włócznią 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Krzysztof Gniadek UKS Kung Fu Tarnów 13:35
2 Maksymilian Chucherko ZKS Lampart Zabierzów 13:36

Broń krótka różna i giętka ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktor Bykowski UKS Kung Fu Tarnów 13:38
2 Alicja Derżko UKS Kung Fu Tarnów 13:40
3 Maria Deja UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:42

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Hebda UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:44
2 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:45
3 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:46
4 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:48
5 Liliana Bobrowicz UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:49

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:51
2 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 13:54
3 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:56
4 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:58
5 Marcin Jędrzejowski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 13:59
6 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 14:00
7 Michał Rogoziński Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 14:02
8 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 14:06
9 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 14:08
10 Szymon Pytel UKS Kung Fu Tarnów 14:09

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcin Juszczyk Buski Klub Kung Fu Yantai 14:11
2 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:11
3 Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 14:13

Duilian (Set Sparring) ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tymoteusz Furtak, Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:15
2 Maria Deja, Aleksandra Hebda UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 14:16
3 Oskar Taborski, Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 14:18

Duilian (Set Sparring) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mieszko Przygoda, Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 14:19
2 Natalia Zaród, Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 14:21
3 Stefan Zaremba, Marcin Jędrzejowski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 14:21

Duilian (Set Sparring) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Antonina Stefańska, Agata Godula Buski Klub Kung Fu Yantai 14:22
2 Agata Godula, Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 14:24

Ceremonia Nagradzania

Sesja 2 - Plansza B 19 listopada 2022 15:00

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 15:31
2 Patrycja Kolaska Shaolin Kung Fu Beskidy 15:33
3 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 15:35

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tymoteusz Darda Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 15:37
2 Adam Szymański Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 15:41
3 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 15:43
4 Dariusz Rozmus ZKS Lampart Zabierzów 15:45
5 Miłosz Pieczyński Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 15:47
6 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 15:50

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 15:52
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 15:54

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 15:56
2 Patrycja Kolaska Shaolin Kung Fu Beskidy 15:59
3 Anna Cieślik ZKS Lampart Zabierzów 16:01

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 16:01
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 16:04
3 Dariusz Rozmus ZKS Lampart Zabierzów 16:06
4 Adam Szymański Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 16:07

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 16:09
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 16:11

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 16:13
2 Aleksandra Kalisz ZKS Lampart Zabierzów 16:15
3 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 16:17
4 Patrycja Kolaska Shaolin Kung Fu Beskidy 16:18

Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 16:21
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 16:24

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 16:26
2 Tymoteusz Darda Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 16:28
3 Miłosz Pieczyński Akademia Kungfu/Wushu Warszawa 16:31
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 16:33

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 16:35
2 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 16:37
3 Anna Cieślik ZKS Lampart Zabierzów 16:39
4 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 16:39

Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 16:41
2 Dariusz Rozmus ZKS Lampart Zabierzów 16:43
3 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 16:45

Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Anna Cieślik ZKS Lampart Zabierzów 16:47
2 Aleksandra Kalisz ZKS Lampart Zabierzów 16:47
3 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn 16:49

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Patrycja Kolaska, Nikola Waliczek Shaolin Kung Fu Beskidy 16:51
2 Anna Cieślik, Dariusz Rozmus ZKS Lampart Zabierzów -

Ceremonia Nagradzania