Pobierz jako PDF

Sesja 1 - Plansza A 18 czerwca 2022 10:00

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa -
2 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 10:26
3 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 10:31
4 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa -
5 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa -

Taijiquan 24 ruchy 12-14 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Vanessa Paradiuk Kung Fu Pro Warszawa 10:50

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Taijiquan różne style tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 10:57
2 Robert Woźniak Shaolin Kung Fu Beskidy 11:04

Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan),
Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Robert Woźniak Shaolin Kung Fu Beskidy 11:49
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa 11:22
3 Mahnoushsadat Moossavi Kung Fu Pro Warszawa 11:29
4 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 11:35
5 Anna Kubiak Kung Fu Pro Warszawa 11:42

Taijiquan broń długa (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Formy taijiquan)

# zawodnik klub
1 Karolina Kulągowska Kung Fu Pro Warszawa 11:55
2 Emilia Chmurska Kung Fu Pro Warszawa -

Ceremonia Nagradzania

Sesja 2 - Plansza A 18 czerwca 2022 15:00

Wu Bu Quan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Filip Pająk Shaolin Kung Fu Beskidy -

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Daria Toleubaev Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:15
2 Anastasia Ladikan Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:20
3 Nelli Anikin Wushu Martial Arts Federation Berlin -
4 Kira Morozenko Krakowska Szkoła Wushu 15:30
5 Kristina-Maria Avramenko Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:33
6 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 15:36
7 Marcus Bedanov Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:38
8 Daria Starklov Wushu Martial Arts Federation Berlin -
9 Andrey Filichkin Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:44
10 Sergej Kondratyev Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:47
11 Angela Volodiuk Wushu Martial Arts Federation Berlin 15:50

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Changquan 1 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 15:53
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 15:57
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:00
4 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 16:03

Changquan 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Anna Wasilewska Kung Fu Pro Warszawa 16:08
2 Małgorzata Pieśniewska Kung Fu Pro Warszawa 16:12

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Nanquan 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 16:22
2 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 16:25
3 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa -
4 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 16:40
5 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 16:46

Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Daoshu 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Anastasia Ladikan Wushu Martial Arts Federation Berlin 16:50
2 Andrey Filichkin Wushu Martial Arts Federation Berlin 16:54
3 Marcus Bedanov Wushu Martial Arts Federation Berlin 16:58
4 Kristina-Maria Avramenko Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:04
5 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 17:12
6 Nelli Anikin Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:15
7 Daria Toleubaev Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:18
8 Sergej Kondratyev Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:22
9 Daria Starklov Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:26
10 Angela Volodiuk Wushu Martial Arts Federation Berlin 17:29

Daoshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 17:35
2 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 17:41
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 17:46

Jianshu 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Małgorzata Pieśniewska Kung Fu Pro Warszawa 17:52

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Daoshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Jianshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 18:06
2 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 18:08
3 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 18:11
4 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 18:18
5 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 18:21

Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Gunshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Andrey Filichkin Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:28
2 Daria Starklov Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:32
3 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 18:36
4 Marcus Bedanov Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:40
5 Nelli Anikin Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:42
6 Sergej Kondratyev Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:46
7 Daria Toleubaev Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:49
8 Anastasia Ladikan Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:51

Gunshu 32 Movements Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Angela Volodiuk Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:55
2 Kristina-Maria Avramenko Wushu Martial Arts Federation Berlin 18:57

Gunshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne),
Qiangshu 2 Set Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 19:01
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 19:04
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 19:09

Qiangshu 32 Movements Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Małgorzata Pieśniewska Kung Fu Pro Warszawa 19:13

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Qiangshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy układane (bez nandu)),
Gunshu 1 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne),
Qiangshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 19:25
2 Michał Malinowski Kung Fu Pro Warszawa 19:28
3 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 19:31
4 Morgan Myśko Kung Fu Pro Warszawa 19:35
5 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 19:39

Ceremonia Nagradzania