Southern Styles under 9 years women (Traditional Routines),
Northern Styles under 9 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Alicja DERŻKO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 09:49 |
2 | Julianna RODAK | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 09:53 |
3 | Maria DEJA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 09:55 |
4 | Maja MAGDOŃ | MUKS Choy Lee Fut | - | 09:57 |
5 | Wiktoria BRZOZOWSKA | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 09:59 |
6 | Lena MAROŃSKA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 10:00 |
Southern Styles under 9 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Miron TREJTOWICZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 10:03 |
2 | Dawid WÓJCIK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:04 |
3 | Wiktor BYKOWSKI | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:05 |
Southern Styles 9-11 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Daria TREJTOWICZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 10:08 |
2 | Martyna JAMRÓZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 10:09 |
3 | Liliana BOBROWICZ | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 10:12 |
4 | Aleksandra HEBDA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 10:13 |
Southern Styles 9-11 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Maksymilian CHUCHERKO | ZKS Lampart Zabierzów | - | 10:15 |
2 | Krzysztof GNIADEK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:17 |
3 | Adam WARGACKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 10:18 |
4 | Filip ZIARKOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 10:20 |
5 | Oskar TABORSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 10:21 |
6 | Patryk BRZOZOWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 10:23 |
Northern Styles 9-11 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Tymoteusz FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 10:25 |
2 | Krzysztof POTRYKUS | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 10:27 |
3 | Miłosz LEGUTKO | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 10:29 |
4 | Wojciech BORYS | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 10:30 |
5 | Michał ŚNIEGOCKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 10:32 |
Southern Styles 12-14 years women (Traditional Routines),
Northern Styles 12-14 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Laura SZEWCZUK | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 10:34 |
2 | Natalia ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:37 |
3 | Maria RADZISZEWSKA | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 10:39 |
4 | Maria IDZIK-TRELA | MUKS Choy Lee Fut | - | 10:41 |
5 | Amelia MAROŃSKA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 10:43 |
6 | Antonina STEFAŃSKA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 10:46 |
7 | Julia MAGDOŃ | MUKS Choy Lee Fut | - | 10:46 |
8 | Laura KACZMAREK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:48 |
Southern Styles 15-17 years women (Traditional Routines),
Northern Styles 15-17 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
2 | Nikola WALICZEK | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 10:52 |
3 | Magdalena GNIADEK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 10:54 |
4 | Alicja GRONEK | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 10:56 |
5 | Agata GODULA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 10:59 |
6 | Marcelina ZWARYCZ | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 11:01 |
Southern Styles 15-17 years men (Traditional Routines),
Northern Styles 15-17 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Bartłomiej JANICKI | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 11:04 |
3 | Jakub DZIECIELSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 11:08 |
4 | Piotr CZERNIAWSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 11:11 |
5 | Marcin JUSZCZYK | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 11:14 |
Broadsword Routines under 9 years men (Traditional Routines),
Broadsword Routines under 9 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Miron TREJTOWICZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 11:16 |
2 | Wiktor BYKOWSKI | UKS Kung Fu Tarnów | - | 11:18 |
3 | Maria DEJA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 11:20 |
Southern Styles 12-14 years men (Traditional Routines),
Northern Styles 12-14 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Szymon PYTEL | UKS Kung Fu Tarnów | - | 11:21 |
2 | Wit KŁUSKIEWICZ | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 11:23 |
3 | Aleksander OSSOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 11:25 |
4 | Marcin JĘDRZEJOWSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 11:28 |
5 | Franciszek DERŻKO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 11:28 |
6 | Filip FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 11:30 |
7 | Karol PRADELSKI | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 11:32 |
9 | Mieszko PRZYGODA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 11:36 |
10 | Stefan ZAREMBA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 11:38 |
11 | Michał ROGOZIŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 11:40 |
12 | Robert JEZIERSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 11:41 |
Broadsword Routines 15-17 years men (Traditional Routines),
Broadsword Routines 15-17 years women (Traditional Routines),
Sword Routines 15-17 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub DZIECIELSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 11:43 |
2 | Piotr CZERNIAWSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 11:45 |
3 | Nikola WALICZEK | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 11:47 |
4 | Agata GODULA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 11:49 |
Broadsword Routines 9-11 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Daria TREJTOWICZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 11:51 |
2 | Aleksandra HEBDA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 11:53 |
3 | Martyna JAMRÓZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 11:55 |
Broadsword Routines 9-11 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub KURLETO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 12:08 |
2 | Patryk BRZOZOWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:10 |
3 | Adam WARGACKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:13 |
4 | Maksymilian CHUCHERKO | ZKS Lampart Zabierzów | - | 12:15 |
5 | Miłosz LEGUTKO | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:17 |
6 | Filip ZIARKOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 12:18 |
7 | Wojciech BORYS | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:20 |
8 | Oskar TABORSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:22 |
Broadsword Routines 12-14 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Maria IDZIK-TRELA | MUKS Choy Lee Fut | - | 12:24 |
2 | Maria RADZISZEWSKA | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 12:26 |
3 | Amelia MAROŃSKA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 12:28 |
4 | Natalia ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 12:32 |
5 | Laura SZEWCZUK | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 12:34 |
6 | Martyna LEŚNIAK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 12:34 |
Broadsword Routines 12-14 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksander OSSOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 12:36 |
2 | Wit KŁUSKIEWICZ | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 12:37 |
3 | Marcin JĘDRZEJOWSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:39 |
4 | Franciszek DERŻKO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 12:41 |
5 | Stefan ZAREMBA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:43 |
6 | Jakub OLESZCZUK | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:44 |
Cudgel Routines under 9 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria BRZOZOWSKA | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:46 |
Cudgel Routines 9-11 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Liliana BOBROWICZ | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 12:50 |
2 | Martyna JAMRÓZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 12:50 |
3 | Daria TREJTOWICZ | MUKS Choy Lee Fut | - | 12:51 |
Cudgel Routines 9-11 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Filip ZIARKOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 12:53 |
2 | Tymoteusz FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 12:55 |
3 | Krzysztof POTRYKUS | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:57 |
4 | Wojciech BORYS | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 12:59 |
5 | Patryk BRZOZOWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 13:01 |
6 | Miłosz LEGUTKO | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 13:03 |
7 | Jakub KURLETO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:05 |
Cudgel Routines 12-14 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Laura SZEWCZUK | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 13:09 |
2 | Martyna LEŚNIAK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:11 |
3 | Natalia ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:12 |
Cudgel Routines 12-14 years men (Traditional Routines),
Spear Routines 12-14 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Filip FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 13:14 |
2 | Szymon PYTEL | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:17 |
3 | Mieszko PRZYGODA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:19 |
4 | Jakub OLESZCZUK | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:21 |
5 | Aleksander OSSOWSKI | ZKS Lampart Zabierzów | - | 13:22 |
6 | Karol PRADELSKI | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 13:24 |
Cudgel Routines 15-17 years men (Traditional Routines),
Cudgel Routines 15-17 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub DZIECIELSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 13:26 |
2 | Magdalena GNIADEK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:28 |
3 | Marcelina ZWARYCZ | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 13:30 |
4 | Bartłomiej JANICKI | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 13:32 |
Spear Routines 9-11 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof GNIADEK | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:35 |
2 | Maksymilian CHUCHERKO | ZKS Lampart Zabierzów | - | 13:36 |
Other Short and Soft Apparatus R under 9 years men (Traditional Routines),
Other Short and Soft Apparatus R under 9 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktor BYKOWSKI | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:38 |
2 | Alicja DERŻKO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:40 |
3 | Maria DEJA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:42 |
Other Short and Soft Apparatus R 9-11 years men (Traditional Routines),
Other Short and Soft Apparatus R 9-11 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra HEBDA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:44 |
2 | Adam WARGACKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:45 |
3 | Tymoteusz FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 13:46 |
4 | Oskar TABORSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:48 |
5 | Liliana BOBROWICZ | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:49 |
Other Short and Soft Apparatus R 12-14 years men (Traditional Routines),
Other Short and Soft Apparatus R 12-14 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Mieszko PRZYGODA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 13:51 |
2 | Maria IDZIK-TRELA | MUKS Choy Lee Fut | - | 13:54 |
3 | Karol PRADELSKI | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 13:56 |
4 | Stefan ZAREMBA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:58 |
5 | Marcin JĘDRZEJOWSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 13:59 |
6 | Franciszek DERŻKO | UKS Kung Fu Tarnów | - | 14:00 |
7 | Michał ROGOZIŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 14:02 |
8 | Wit KŁUSKIEWICZ | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 14:06 |
9 | Jakub OLESZCZUK | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 14:08 |
10 | Szymon PYTEL | UKS Kung Fu Tarnów | - | 14:09 |
Other Short and Soft Apparatus R 15-17 years men (Traditional Routines),
Other Short and Soft Apparatus R 15-17 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin JUSZCZYK | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 14:11 |
2 | Marcelina ZWARYCZ | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 14:11 |
3 | Nikola WALICZEK | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 14:13 |
Duilian (Set Sparring) under 9 years women (Traditional Routines),
Duilian (Set Sparring) 9-11 years men (Traditional Routines),
Duilian (Set Sparring) 9-11 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Tymoteusz FURTAK, Filip FURTAK | YMAA Targos Wu Guan Wrocław | - | 14:15 |
2 | Maria DEJA, Aleksandra HEBDA | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 14:16 |
3 | Oskar TABORSKI, Adam WARGACKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 14:18 |
Duilian (Set Sparring) 12-14 years men (Traditional Routines),
Duilian (Set Sparring) 12-14 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Mieszko PRZYGODA, Natalia ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 14:19 |
2 | Natalia ZARÓD, Mieszko PRZYGODA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 14:21 |
3 | Stefan ZAREMBA, Marcin JĘDRZEJOWSKI | UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu | - | 14:21 |
Duilian (Set Sparring) 15-17 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Antonina STEFAŃSKA, Agata GODULA | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 14:22 |
2 | Agata GODULA, Wit KŁUSKIEWICZ | Buski Klub Kung Fu Yantai | - | 14:24 |
Southern Styles 18-39 years women (Traditional Routines),
Northern Styles 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna MIGDAŁ | UKS Kung Fu Tarnów | - | 15:31 |
2 | Patrycja KOLASKA | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 15:33 |
3 | Beata ENGEL | Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn | - | 15:35 |
Southern Styles 18-39 years men (Traditional Routines),
Northern Styles 18-39 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Tymoteusz DARDA | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 15:37 |
2 | Adam SZYMAŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 15:41 |
3 | Łukasz MAŚLANKA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 15:43 |
4 | Dariusz ROZMUS | ZKS Lampart Zabierzów | - | 15:45 |
5 | Miłosz PIECZYŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 15:47 |
6 | Maksymilian MURSZEWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 15:50 |
Southern Styles 40-60 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 15:52 |
2 | Grzegorz RYCHLEWSKI | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 15:54 |
Broadsword Routines 18-39 years women (Traditional Routines),
Sword Routines 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Emilia RYCHLEWSKA | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 15:56 |
2 | Patrycja KOLASKA | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 15:59 |
3 | Anna CIEŚLIK | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:01 |
Broadsword Routines 18-39 years men (Traditional Routines),
Sword Routines 18-39 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Maksymilian MURSZEWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 16:01 |
2 | Łukasz MAŚLANKA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 16:04 |
3 | Dariusz ROZMUS | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:06 |
4 | Adam SZYMAŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 16:07 |
Broadsword Routines 40-60 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 16:09 |
2 | Grzegorz RYCHLEWSKI | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 16:11 |
Cudgel Routines 18-39 years men (Traditional Routines),
Cudgel Routines 18-39 years women (Traditional Routines),
Spear Routines 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Emilia RYCHLEWSKA | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 16:13 |
2 | Aleksandra KALISZ | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:15 |
3 | Tomasz POSTAWA | MUKS Choy Lee Fut | - | 16:17 |
4 | Patrycja KOLASKA | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 16:18 |
Cudgel Routines 40-60 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin ZARÓD | UKS Kung Fu Tarnów | - | 16:21 |
2 | Grzegorz RYCHLEWSKI | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 16:24 |
Other Short and Soft Apparatus R 18-39 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomasz POSTAWA | MUKS Choy Lee Fut | - | 16:26 |
2 | Tymoteusz DARDA | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 16:28 |
3 | Miłosz PIECZYŃSKI | Akademia Kungfu/Wushu Warszawa | - | 16:31 |
4 | Łukasz MAŚLANKA | UKS Kung Fu Tarnów | - | 16:33 |
Other Short and Soft Apparatus R 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna MIGDAŁ | UKS Kung Fu Tarnów | - | 16:35 |
2 | Emilia RYCHLEWSKA | UKS Fu Hok Kuen Płock | - | 16:37 |
3 | Anna CIEŚLIK | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:39 |
4 | Beata ENGEL | Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn | - | 16:39 |
Other Long Apparatus Routines 18-39 years men (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomasz POSTAWA | MUKS Choy Lee Fut | - | 16:41 |
2 | Dariusz ROZMUS | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:43 |
3 | Maksymilian MURSZEWSKI | Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia | - | 16:45 |
Other Long Apparatus Routines 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Anna CIEŚLIK | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:47 |
2 | Aleksandra KALISZ | ZKS Lampart Zabierzów | - | 16:47 |
3 | Beata ENGEL | Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn | - | 16:49 |
Duilian (Set Sparring) 18-39 years women (Traditional Routines)
# | athlete | club | ~ | |
---|---|---|---|---|
1 | Patrycja KOLASKA, Nikola WALICZEK | Shaolin Kung Fu Beskidy | - | 16:51 |
2 | Anna CIEŚLIK, Dariusz ROZMUS | ZKS Lampart Zabierzów | - | - |